Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy !!

Witamy !

Artykuły

 • Rozstrzygnięty nabór na wolne stanowisko pracy: pracownik gospodarczy

   

  Dnia 25.01.2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy został rozstrzygnięty nabór na wolne stanowisko pracy: pracownik gospodarczy. Na ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy wpłynęło pięć ofert. Po przeprowadzonych rozmowach rekrutacyjnych na w/w stanowisko wyłoniono Panią Martę Gieremek. Pozostałym kandydatom dziękujemy za udział w rekrutacji.

  Małgorzata Gniewczyńska

  Dyr. GOK w Górzycy

  Czytaj Więcej o: Rozstrzygnięty nabór na wolne stanowisko pracy: pracownik gospodarczy
 • Informacja dla rolników

   

  W związku z informacją na temat ogólnopolskiej akcji skierowanej dla rolników, zwracamy się z uprzejmą prośbą  o podanie szacunkowej ilości opon, które zalegają w gospodarstwach rolnych.

  Sposób składania informacji:

  -  Urząd Gminy w Górzycy, ul. 1 Maja 1, 69-113 Górzyca osobiście lub pocztą

  - telefonicznie : 95-759 18 92

  - elektronicznie: g.bajsarowicz@gorzyca.pl

   do dnia 10.03.2023r. włącznie.

  Informacje złożone po tym terminie nie zostaną uwzględnione w ewentualnym wnioski.

  Czytaj Więcej o: Informacja dla rolników
 • Ważna informacja dla rolników

   

  Wójt Gminy Górzyca informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu pirytowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. Gmina Górzyca wyraża zainteresowanie przedmiotowym programem, aby jednak ustalić możliwości wzięcia w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji.

  W ramach dotacji kwalifikowane są wyłącznie koszty transportu z miejsca wskazanego przez Gminę oraz koszty odzysku lub unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

  Druk deklaracji znajduje się w załączniku na stronie internetowej Gminy Górzyca, jest tez do pobrania w pokoju nr 16 w urzędzie Gminy w Górzycy oraz u sołtysów.

  Sposób składania informacji: Urząd Gminy w Górzycy, ul. 1 Maja 1, 69-113 Górzyca osobiście lub pocztą do dnia 28.02.2023r. włącznie.

  Informacje złożone po tym terminie nie zostaną uwzględnione w ewentualnym wnioski.

  Czytaj Więcej o: Ważna informacja dla rolników